| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre cele două rozătoare credeţi că este mai drăguţ? Un porcuşor de Guineea sau un hamster?

Răspuns Câştigător
| Nick_1272 a răspuns:

Depinde cat timp liber ai sa ti-l petreci cu acel animalut! porcusorul de Guinnea este mult mai afectuos, poate slabi foarte mult daca nu e bagat in seama sau daca duce lipsa totala de hrana, sau orice alt factor stresant pentru el, in schimb hamsterii sunt mai independenti, activi! spor in alegerea animalutului!

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Un porc de guineea cred...
dar tot prefer cainii big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Am avut si porcusor si hamster.eu zic ca daca preferi un animal care sa nu faca mult zgomot ai putea sa alegi un hamster ca sunbt foarte simpatici dar daca suportzi zgomotul ia-ti un porcusor de Guineea

Răspuns utilizator avertizat
| Teo_4002 a răspuns:

Hamster.

| Mally98 a răspuns:

Eu zic ca hamsteriibig grin pentru ca nu cresc asa mari. si sunt fff dragalasi, jucausi.big grin
Porcusorii de Guinea cresc prea mariwinking fundita plizzpuppy dog eyes

| deniisu a răspuns:

Hamsteri sunt foarte scumpi dar sunt mai lenesi in sensul ca noapte se agita si fac galagie iar ziua dorm.Si traiesc putin...nu toti ajung la 1 ansadeu am avut pana acum 6 si cel mai mult a trait unul 7 lunisad Acum am un porcusor...ma rog am avutcrying si sunt foarte simpatici,noapte dorm nu fac galagie, eu il tin cu mine in camera si dorm bine, n-am nici o treba cu elbig grin Si sunt foarte jucausilove struck i foarte foarte amuzanti:Xsi traiesc mai mult al meu avea 1 an si 7 lunihappykissamdoi sunt scumpilove struck

| Lummy a răspuns:

Hamstre, ca nu ocupa mult loc si il poti plinba mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hamsterii, vara pipi de la porcusori miroase urat si le cade parul. La hamsteri miroase urat dar fac mai putin si nu lasa par. Pacat de ei ca traiesc putin dar eu tot hamsteri mi-am luat!

| Anonnnnn a răspuns:

Am avut si porcusor dala si hamster.ambii sunt extrem de draguti.love struck
dar totusi parca porcusorul de guineea e mai funny:X

| KimDinca a răspuns:

Un hamster.Eu am avut cand eram mica.Depinde,unii hamsteri nu au voie sa bea apa, altii eu.Hamsterii in special traiesc maxim 2 ani.Cred ca porcusorul de Guineea traieste mai mult.

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Porcusorul de Guineea pentru ca am avut si eu si mi-a placut foarte mult

| lorenalory a răspuns:

Porcusor de guineea si eu am avut si e foarte dragalas si jucaus happy

| Ingeras_3373 a răspuns:

Hamster

| Ebru_8213 a răspuns:

Porcuşor de Guineea

| Freaky_6508 a răspuns:

Dupa mine, ca s-o iau pe ce-a dreapta, ar fi porcusorul de guineea. Este mic si frumos. Dar si hamsterul este tot la fel de frumos. Eu ti-as recomanda sa lei iei pe amandoua. Daca iti dau voie parintii

| Freaky_6508 a răspuns:

Toate animalele ( porcusorul de Guineea, hamsterul).
Fundita?

| Mirabela_9931 a răspuns:

Clar porcusorul de Guineea:X...mie hamsterii nu imi placwinking