| asdfghjklmnb a întrebat:

Care este animalul vostru de companie? Sau animalele daca aveti mai multe.

Răspuns Câştigător
| anna9999 a răspuns:

5 catelusi(doi mari si trei mici), un papagal, doua broaste testoase si un porcusor de guineea.

12 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Ups am multeeee...
Uita-te aici :

http://rasapechinez.forumz.ro/t6-gasca-meax#6

Este site-ul meu special pentru rasa PECHINEZ dar avem o categorie si pentru celalalte animale :X Il am de 3 zile...

| Tourniquet a răspuns:

O catelusa metis de pekinez si chihuahua. Are in prezent 3 luni fara o saptamana. O cheama Lissa.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

2 perusi, si 3 catelusi,doi stau cu mine si unul la bunicalove struck
catelusii -un baiat si doua fetite
Nume:
Timmy, Tasha, Puffa
Timmy cu Tasha sunt frati si au 1 an si putin, iar puffa are 8 ani

| AleD a răspuns:

Am avut un papagal, cand am murit mi-am luat altul.am avut si un porcusor de guineea.am avut putin si un iepuras,dar nu era al meu, am avut doar grija de elhee hee, pisica(la fel ca iepurele). acum vreau sa-mi iau un catel westi sau daca nu ceva rasa mica oricumhappy

| Ralla_7778 a răspuns:

Am o pechineza de 8 luni este alba

| Dema a răspuns:

Motanul Valdemar, pisicuta Mara si catelusa Tasha. Ador animalele si acum mai vreau sa-mi iau un cine (mascul). big grinbig grinbig grin

| asdfghjklmnb explică:

@Dyana: Eu am o iepuroaica are 3 luni si o cheama Emma si mai am si o hamsterita are cam 5-6 luni si o cheama Bella.

| RoXxy a răspuns:

O catelusa pechineza de 9 ani(Meghy), alta catelusa gasita pe strada cand era doar un pui(Luna)are 2 ani ai aman2 is roscate:X.Mai am 2 canari ii am de 1 an, si 5 pisici din care una angora turceasca, 2 american short hair, si motanul ceva corcituralaughingLe ador:X

| AndraAlexaLove a răspuns:

Eu am un iepure pitic pe nume Bijou(fr.Bijuterie)hee hee
PwPlove struck

| nevermind_3854 a răspuns:

Am o catelusa, este pichinez si o cheama Carlabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o pisica neagra ( Toto Bagheera ) si un papagal ( Cip ). Si nu, laughing pisica nu il mananca cum ma intreaba toti ceilalti. Am o poza cu ei in care papagalul sta pe pisica si nu ii face nimic nu il mananca. big grin

| Dyana_3851 a răspuns:

Catelul meu skumpic si dragutbig grin.al tau?