| cretuana a întrebat:

Care este animalutul vostru preferat? imi puteti face o descriere?

Răspuns Câştigător
| Patry a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele. Iti este alaturi la bine si la greu, si este cel mai bun prieten chiar daca nu te asculta. Nu este pretentios nu face fite (ca omul) vine cu tine oriunde e nevoie si-ar da si viata pentru stapanul lui, il apara si mai ales...Il/o IUBESTE!

7 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Animalul meu preferat este papagalul desi face mult zgomot acesta nu face mizerie multa si este foarte curat fata de alte animale...

| ina a răspuns:

Sincer,mie imi place foarte mult fenecul.E un soi de vulpe.Mic, cu urechi mari si coada lunga.Prefer fenecul alb pentru ca imi pare cel mai dragut.Sunt si animale de companie, dar sunt foarte scumpe, fiind aduse de foarte departe.Al tau care e? Te pup

| Tania a răspuns:

Pai pisicile! Sunt dragute si pufoaselaughing, mie imi plac, dar si pasarile le iubesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalul meu preferat este omul. Ma fascineaza tot timpul,fie prin prostie,fie prin desteptaciune. Desi este biped, cateodata umbla in patru labe,iar o alta curiozitate este ca desi poate vorbii, cateodata abuza in tacere, iar alteori vorbeste fara sa stie ce anume, pentru ca mai apoi sa astepte sa fie inteles...happy

| nIkuShOr_4636 a răspuns:

Animalul meu preferit e Caninele, imi place ca sunt draguti si fug rapid si cel mai tare imi place cind se ling cu limba pe botisor

| Popescu_Alin_1997 a răspuns:

Kainele

| aly_3024 a răspuns:

Pai toate animalele sunt frumoase in felul lor toate au ceva special al lor precum si oameni la fel.dar sati zic sincer pisicile imi plac sunt agile sunt si nebunaticerolling on the floor curate si au simtul foarte dezvoltat... te simte foarte bine cand esti trist.si vine pe tine si toarce.ce frumosrolling on the floor:*