| paula_8561 a întrebat:

Care este cea mai rea rasa de caine?~astept raspunsuri

13 răspunsuri:
| krena a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=m6YRtW0ss5s dinasta am eu dupa aia e Amstaff Buldog American Ciobanesc Carpatin, Mioritic pitbull si Ciobanesc german

| Zapa12 a răspuns:

Nu exista caini rai, ci oameni care ii intarata ii bat si nu ii lasa in pace.E o porcarie, toti cainii ar fi foarte cuminti daca oamenii nu s-ar baga peste ei.Niste idioti!

| Princessee a răspuns:

Eu zic ca bulldog-ul! Am avut eu unul si ala musca pe cine prindea (chiar si pe mine). Asa a avut si o prietena unul si nu se putea intelege cu el.

| Ezyo a răspuns:

Nici una, depinde cum o/il "educi" happy

| Roxy a răspuns:

Dupa mine cei mai urati si mai prosti deci mai rai ar fi bichonii.Sunt mare iubitoare de animale si sunt dcumentata destul de bine in privinta raselor de caini dar caini mai idioti ca bichonii nu am vazut!
Pe cat sunt de mici pe atata sunt de rai si de prostii.
Daca te referi la agresivitate depinde cata experienta ai in dresaj.am avut un rotweiller si a fost cel mai bun prieten al pisicilor.il bateau pisicile de il faceau sa planga si era rotweiller nu ceva catelus.
Atata timp cat il iubesti, l rasfeti da il si pui la punct cand trebuie o sa fie cel mai cumintehappy

| Tasya05 a răspuns:

Uita-te cat de rau e pitbull-ul : http://www.youtube.com/watch?v=QYs0JoUiZd8&feature=related. FuNdItSa? :-o?

| IngeraşVerde a răspuns:

Buna.
Sunt mai multe rase. nu ma pot oprii la una!

| sebiiiii a răspuns:

Lundehund este cel mai rar ciine uite si site sa vezi poze si despre el http://www.animalutze.com/......rara-d.php

| SweetLemon_5175 a răspuns:

Omul

| Tarsu_Daniela-Valentina_1997 a răspuns:

Ciobanesc caucazian cu rotwailler.

| emy2002 a răspuns:

Rottweiler