| AlexisAlexx a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre fila brasileiro? Ai mei au dorit sa cumpere un caine de rasa asta! Este un caine de incredere?
Se acomodeaza repede cu noua familie! Adica vreau sa spun ca o sa-l iau dupa ce invata sa manance? Astept raspunsuri! FUNDAA!

1 răspuns:
| MaRiOoO a răspuns:

Hmm... e mai complicat mai bine ti-ai lua un Labrador ei sunt de treaba nu sunt chiar asa de rai sunt destepti au multe chestii interesante dar daca vrei un caine mai rau sa arate mai strong si sa fie si destept iti recomand Amstaff arata ca poza mea de profil happy Sper ca ti-am fost de ajutor :/