| imitatiedeom a întrebat:

Care este ceea mai buna solutie pentru a scapa cainele de capuse. Am un ciobanesc mioritic. Rog sa raspunda doar cei care au folosit metodele, nu din auzite.

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Pentru cainele meu am folosit PARAKILL. A avut rezultate excelente. Este destul de scump produsul, insa face toti banii. Un flacon cu 200 de picaturi costa 49 de lei si se aplica 2 pic/kg, o data la 3-4 saptamani.

5 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Daca deja are iti recomand frontlyne.iar daca vrei sa le previi foloseste asa cum ti-a recomandat si nomoretears1111 parakill.Azi am fost sa cumpar si la noi costa 26ron sticluta.

| imitatiedeom explică:

Devine foarte nervos daca incerc sa il spal. "adica musca pe toata lumea" O sa incerc parakill dar mai intai sa ii pun o botnita si sa il adorm. Nu imi fac griji pentru mine din cauza capusilor, imi fac griji pentru el, ca a cam luat-o razna...

| lumyluminitza a răspuns (pentru imitatiedeom):

Si eu am folosir parakill. mi-a fost de mare folos. acum anumalutele melu nu mai au capuse... deci succes!

| UnKnoWw a răspuns:

Pai exista samponuri... Sau le poti scoate singur. capusele de la caini nu sunt asa de periculoasewinking

| babyalexa a răspuns (pentru UnKnoWw):

E na? Cainele, la fel ca si omul poate face boreliozasadsi de la asta se moare, ramane paralizat sau cu sistemul nervos foarte afectat.