| adytamatadrian a întrebat:

Care mai are pitbull mix cu amstaff? Eu am o femela de 4 luni... daca mai are cineva va rog sa imi spuneti niste informatii despre mixul asta, de la cate luni incepe sa se ingroase?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Radu_Artopala_1992 a răspuns:

Adyta, de la 8luni catelul meu a inceput sa se mareasca foarte mult... trebuie sa ii dai mult lapte

| adytamatadrian explică (pentru Daniel_Radu_Artopala_1992):

Imi poti spune cum te cheama pe Instagram ..ca sa discutam mai mute acolo te rog!

1 răspuns: