| Aly359 a întrebat:

Cartile Mizerabilii de Victor Hugo merita citite?

6 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Carti superbe. Cum sa nu meirte citite :o?

Felicitari ca ai initiativa sa citesti!

| king4aday a răspuns:

Da, merita citite. Pana la urma e o carte cu o poveste din 3 parti. Cel putin eu asa o am. Iti mai recomand si "Omul care rade". Acuma am terminat-o si chiar mi-a placut cum gandea despre aristocratia din vremea lui. A fost scrisa in 1869, dar e valabila si azi daca te uiti in jur.

| Aly359 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri vreau sa le termin cat mai repede. Eu am Mizerabilii in 5 volume. Inca o data va multumesc pentru raspunsuri

| Graphee a răspuns:

- Da, merită fiecare pagină citită. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, merita. Eu le-am citit si mi-au placut foarte mult. Ti le recomand.

| myyno a răspuns:

Da.sunt foarte interesate