| gabriela2012 a întrebat:

Cat costa o lesa de caini funda

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

O lesa normala(nu extensibila) costa 9 lei una mai subtirica si 12-13 lei una unpic mai grosuta.Alea extensibile tin minte ca am vazut si cu 35 de lei dar cred ca sunt si mult mai ieftine.Dar vezi ca preturile pot fi cu 1 leu mai scumpe sau mai ieftine la tine in oras, preturile difera de la petshop la petshop.Eu ti-as recomanda o lesa obisnuita pentru ca ai mai mult control asupra catelului si mi se par si mai elegantewinking. Funda?

1 răspuns:
| AnonimKidd a răspuns:

Depinde de care e:daca e din-aia care se face mai lunga, mai scurta poate fi si 15 lei, 20 sau 30(depinde de lungimea la care se intinde). Daca e una obisnuita n-am idee cat costa, dar oricum nu cred ca mult.