| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un cane corso la cei de la Canisa Premium? Sunteti multumiti de alegerea facuta?

10 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Nu-ti cumpara de la firme caine cumpara-ti de la o persoana fizica!

| baicu_1517 a răspuns:

Intreb din curiozitate.Si da imi voi cumpara de la o persoana deoarece nu am incredere in astfel de firme.Stau la apartament si stiu ca este foarte mare dar imi trebuie un caine pe masura mea.Ma interesez si de alte rase momentan dar sa nu dau mai mult de 5 mmil pe el.(Amstaff, ciobanesc german si alte rase cu musculatura mare)

| anonim_4396 explică (pentru baicu_1517):

Nu o sa gasesti in veci un caine de rasa pura indiferent de rasa la sub 500 milioane.
Poate la sub 500 de euro.

| atleticu97 a răspuns:

Ia-ti cane corso doar daca stai la casa si nu la apartament ca e foarte greu de intretinut din cauza marimii si cred ca ar ajunge pana in 600 ron cred sau 1000 ron un pui de rasa pura

| ralucabotez a răspuns:

Eu am un chihuahua de la Canisa Premium si sunt foarte mandra de alegerea facuta. Daca as sta la curte probabil as dori si un cane corso sau dog argentinian. Sunt rase elegante.

| Darius82 a răspuns:

Eu am optat pentru un buldog englez de la ei si este magnific.Cane Corso din cate stiu eu era pe la 300 si ceva de euroi, oricum merita.

| Kamy79 a răspuns:

Eu am un ciobanesc de berna cei drept de la Canisa Premium, nu un cane corso si este minunat. Poate ca ar trebui sa-ti indrepti atentia catre tot un ciobanesc de berna ca si mine: sunt caini inteligenti si iubitori, loiali si ascultatori.

| Stef39 a răspuns:

Cu siguranta Canisa Premium reprezinta un furnizor de incredere. Desi nu este o canisa propriu-zisa ci un brand detinut de o companie cu recunoastere nationala in spatele acesteia se afla profesionisti si aici ma refer in primul rand la medici veterinari. Sunt mandrul posesor al unui ciobanesc de asia centrala de la Canisa Premium si sunt pe deplin multumit: rasa pura, sanatate, conditii contractuale decente (vorbesc si din punct de vedere al avocatului), transportul a fost unul peste asteptari etc.Marturisesc ca si eu am fost putin sceptic la inceput ca orice cumparator de pe net.Cane Corso a fost la concurenta cu Ciobanescul meu de asia centrala pentru ca erau si la acelasi pret de 350 de euro. Daca ar fi sa mai aleg inca o data as alege fara ezitare tot ciobanescul de asia centrala.
Respect tuturor!

| AlinZmeu a răspuns:

Http://canisapremium.ro/ Au cei mai faini caini si o spun din experienta proprie. Am un pug de la ei.

| Alexandrupopa a răspuns:

Canisa Premium e ok.Un prieten si-a luat un amstaff de la ei si s-a dezvoltat peste asteptari.Depinde foarte mult ce destinastie vrei sa aiba cainele: caine de paza, caini de companie etc.