| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce facultate sunteti studenti? Sunteti multumiti de alegerea facuta?

7 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Mult succes!

| danutza a răspuns:

Poi ing si managment peste o luna o sa vad cum e :Xhee hee

uh la ce fac esti?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psihologie la Universitatea Bucuresti, acum sunt anul 2. Sunt destul de multumita, profesorii isi dau interesul si studentii la fel, am avut norocul sa studiem intr-o cladire nou-nouta... pana acum nu regret alegerea facuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Danutza, eu sunt tot la inginerie si management(in alimentatie publica si agroturism) si abia astept sa incep...am auzit ca o sa facem practica peste tot in Romania si abia astepthappy

| lili_1880 a răspuns:

Dreptbatting eyelashes si deocamdata sunt multumita. sa vedem la toamna, cand incep. nail biting

| Walkirya a răspuns:

La geografie turism anul II si conservator anul I.2 facultati cu care nu o sa fac mai nimic. iupiiilaughing

| nmn a răspuns:

Medicina veterinara, eu sunt incantata de alegerea facuta, acum astept 15 septembrie sa vad cum va fi