| neamtzzu a întrebat:

Vreau sa imi iau un cane corso de la canisa premium si nu stiu de ce ...eu in mintea mea am vaga idee ca acesti caini care sunt crescuti in crescatori speciale... ii primesc si doamne feresete imi moare in 2 luni laughing asa gandesc eu tongue

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu lua de la aia.Sunt adusi de afara si nu-s de calitate.

| DenissaRoxana a răspuns:

Nuu, sa nu cumperi niciodata caini de la ei. Nu sunt o canisa, deoarece nu merg la expozitii cu cainii si nu au pedigree (doar falsuri). Cainii lor sunt crescuti in conditii mizerabile si puii, adesea mor dupa cateva luni. Cauta mai bine o canisa serioasa...o sa ma interesez si eu. Bafta!

| Sp4RkMan a răspuns:

Ce canisa ar fi recomandata?

| neamtzzu explică:

O canisa serioasa ...cum ar fi?

| Damir_Naommy_1997 a răspuns:

Au caini de calitate....nu ascultati toate zvonurile oameni buni. Prietena mea are un Cow-cow de 3 ani jumatate si este un catel excelent, cu pedigree si fara nici o problema.