| tomis1 a întrebat:

Cat costa un hamster in Constanta? Dar celalalte obiecte(roata, cusca etc.)?

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

Hamster- 15 lei
Cusca-45 de lei.
Eu atat am dat pe hamster si pe cusca.Cusca am cumparat-o direct echipata cu : roata, bol pentru mancare, adapator[pentru apa] si o casuta unde doarme. Cusca mea are un "etaj" unde tin casuta.
PS: Hamsterii au nevoie de apa si ti-as recomanda sa ii iei un adapator. Este adevarat ca isi poate lua apa si din fruncte insa este mai recomandat asa. Sa nu ii faci baie niciodata hamsterului tau deoarece va muri. Noroc!

2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Mai bine-ti iei un porcusor de Guineea.E putin mai scump dar merita, e mai sociabil si nu doarme toata ziua ca hamsterii plus ca traieste mai mult(un hamster traieste cam 2 ani). Sint ca niste jucarii de plus si nu sint pretentiosi vor doar afectiune.

| georgeadi21 a răspuns:

Un hamster costa in jur de 15 lei, ocusca vereo 20-30lei iar o roata 7 lei.Nu e mare nevoie de apa deoarece o sa o ia din fructe si legume.