| Pârcălăbescu_Larisa_2001 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un hamster si as vrea sa stiu cam cat costa cu roata, cusca si tot ce mai trebuie.

2 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Cusca costa in jur de 100 de lei, echipata deja. Desigur ca poti gasi si mai ieftina, depinde de vanzator sau si mai scumpa, dar aia e supraetajata.
Hamsterul e in jur de 15 lei.
Funda?

| AnonymusVan123 a răspuns:

Un hamster costa in jur de 20-30 de lei...Cusca este de 50-60 de lei. Inafara de astea, trebuie sa ii cumperi mancare speciala(10-15 lei), o roata(10 lei) si talas(rumegus). Pentru inceput, cu totul costa cam in jur de 100 de lei(cu totul), apoi, o sa cheltuiesti in jur de 20 de lei/luna.