| Vanessa05 a întrebat:

Cat de des ar trebui sa imi spal cainele? Este ciobanesc german cu varsta de 4 luni si nu are afectiuni medicale.

Răspuns Câştigător
| utilizator6969 a răspuns:

Odata la 2 luni ar fi ok, eu am un chow chow si il spal chiar si la 3 luni cateodata

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

La 2 3 luni cred ca e ok sa îl speli.

| Violleta2022 a răspuns:

Cainele se spala saptamanal!

| JicaContra a răspuns:

Iti speli cainele, SARACUL, cum puteti face asa ceva... SADICILOR! rolling on the floor

| Vanessa05 explică (pentru JicaContra):

Cainii miros si din totdeauna cainii se spala. Nu foarte des, dar trebuie. Nu este nimic sadic, cainilor chiar le place apa))

| JicaContra a răspuns (pentru Vanessa05):

Iar putina katerinka, NU STRICA tongue
am pus semnul rolling on the floor adica mor de ras ca am putut sa postez asa un raspunswinking
stiu ca le place apa, de ex. cei care fac "fetch" se duc dupa bat chiar daca il arunci in apa