| Florin458 a întrebat:

Cat timp lipsesc motanii?

Am avut aici la bloc un motan maidanez,venea doar seara manca,dormea putin si pleca si revenea a doua zi tot seara,in restul zilei nu aparea, decat foarte rar.De 1 saptamana si ceva nu a mai venit.A mai lipsit 1 saptamana si cand s-a intors era foarte slab.

Credeti ca mai exista sanse sa revina? M-am uitam pe aici prin zona, dar sunt curti private si nu prea am acces.Este posibil sa fi fost tinut in casa,caci cand venea pe aici motanii il luau la bataie, iar dupa ce manca statea putin si pleca.

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Motaneii mmmm, pai ori l-a bagat cineva in curte, ori s-a pripasit pe la alt bloc, ori ii e frica sa mai vina, ori... a patit ceva.
Revine el daca e tot maidanezwinking