| Ema_Rosaly_1999 a întrebat:

Buna, am o intrebare! Ieri cainele meu era foarte bine, dar cand ne-am culcat, toata noaptea "plangea" si se ridica greu. Acum dimineata am observat ca nu se ridica deloc, nu-si poate misca decat foarte putin picioarele din spate. Asa el este vioi, nu e molesit sau altceva. Are 1 luna si 1 sapt, ii fac deparazitare interna, ce ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
| costiceacristian200 a răspuns:

Poate a șciopătat!

| Ema_Rosaly_1999 explică (pentru costiceacristian200):

Am fost cu el la veterinar si are colica renala, oricum... multumesc de raspuns!

| costiceacristian200 a răspuns (pentru Ema_Rosaly_1999):

Cu plăcere!