| Necrophagia a întrebat:

Cate animale se pot cumpara la barn buddy? Adica de exemplu la oi, am observat ca poti sa cumperi numai 5. La restul animalelor (care se cumpara pe coins) cate poti lua? la fiecare in parte va rog. Am luat 14 porci dar inca mai pot sa iau, si is curios, cati pot sa iau... dar la gaini, vaci, cai, etc.

Răspuns Câştigător
| CrEaTzZza a răspuns:

Poi... uitete la fiecare animal cand il deschiz si iti zice. aia cu "buY"
(cand sa cumperi)
de exp, Gaini poti lua numai 5. stiu asta de sus, in colt iti apare 1/5 sau daca ai 2 gaini iti apare 2/5 pana faci 5 si iti ia gaina nu mai poti cumpara.
De exp. Cai, porci etc. poti lua catzi vreiii fiindca nu iti apare. acela cu 1/5... etc.

Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| Necrophagia explică:

Mersi. happy acum am vazut.