| asdsdsaaas a întrebat:

Catelul meu arata fix ca cel de la avatar dar nu are asa mult alb pe botic.imi puteti spune daca e de rasa?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu prea pot sa-l vad in detalii dar in nici n caz nu este pekinez! pekinezul are alta structura,picioarele sunt prea lungi,pekinezul le are mici,abia se vad, este un metis(corcitura)de pekinez, crede-ma asa estehappy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara, am si eu asa ceva, deci e o rasa de pechinez, dar corcitura a mea e neagra si un pic de alb, pechinez curat(imperial) a fost cel din avataru meu care la omorat un idiotcrying

| asdsdsaaas explică:

Nu imi pasa chiar asa mult ce rasa este pentru ca il iubesc mult indiferent ca este metis.eram doar curioasa.multmesc

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Da, cred ca e pechinez.big grin
Pa, pa.

| Marius159 a răspuns:

Da pare a fi un pichinez dar un pic corcit.