| ninapopescu a întrebat:

Catelusa mea a murit foarte repede, salivand, parca se innecase cu ceva si tremura.Cand m-am trezit si am vazut-o nu se manifesta asa. M-am jucat cu ea, dupa 5 minute mai tarziu a inceput sa tremure, am luat-o in casa(locuim la casa)am incalzit-o, dar tot asa era.Am fost la medicul veterinar imediat si i-a facut o injectie.Am adus-o acasa si la 10 min dupa a murit.De ce? Nu s-a innecat cu nimic.Si nu inteleg de ce a murit

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să fi făcut infarct!
Îmi pare rău.
Pa, pa.

| glamour a răspuns:

Poate a fost otravita. Medicul i-a facut injectie aiurea? macar ti-a spus ce injectie i-a facut? Nu s-a uitat inainte la catea? Nu ti-a spus ce are?

| DenysaLove a răspuns:

Buna, asa se manifesta catelusa ta: tremurat, ochi pierduti parca era inconstienta, uneori facea pe ea din cauza inconstientei si saliva? Pentru ca daca este asa are o boala pe care o are si catelusa mea insa eu m-am dus la medicul veterinar si i-a dat niste pastile pe care sa le ia in fiecare seara toata viatasad. Imi pare foarte rau de catelusa ta, si eu am pierdut un catelus de 2 luni calcat de masina crying(((((

| cici a răspuns:

Cred ca a facut o infectie la stomac.asa patesc cei de rasa. si eu am patit cu mai multi catei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta. ca simptom salivatia nu e de ajuns spre a da un diagnostic. cu privire la medicul veterinar. e clar ca nu are habar de meserie.
pace kazimir

| ninapopescu explică:

I-a facut un antibiotic si a zis ca ar fi o raceala cronica

| ninapopescu explică:

Cici ai dreptate in ceea ce spui. A mai facut infectia asta si si-a revenit pentru ca am tratat-o, dar acum a fost fatal si nu am mai avut ce ii face.