| aspicz27 a întrebat:

Cățelușei mele i-a venit ciclul acum cateva zile. Acum am observat ca i s-au mărit organele genitale și s-au lăsat în jos. Nu i-a trecut încă ciclul. Dar este cumva posibil sa i se...dezumfle și sa revină la forma inițială și normala?

2 răspunsuri:
| PepsiGirl a răspuns:

Da o sa revină la normal! Poate s-au lăsat in jos și din cauza călduri de afara.

| cumdc a răspuns:

Catelusei tale nu i-a venit ciclu asa se intampla cand ii e de caine poti sa o duci la cineva care are un caine daca vrei sa faca pui daca nu nu cand o sa-i treaca aceasta perioada si nu o sa mai fie in calduri o sa ii se dezumfle sper ca ti-am fost de ajutor