| Roxana67 a întrebat:

Ce animal mi.as pute lua daca stau la bloc?

Răspuns Câştigător
| ℓανιηια a răspuns:

De preferabil un papagal(pasare) sau un caine de talie mica, hamster

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Un hamster, sau de ce nu, o iguana, pești, o broască țestoasă.
Practic, ai nevoie de ceva ce nu are în lista de necesități: spațiu.

| jamal000 a răspuns:

Perusi, zebre australiene, pasarile sunt usor de intretinut!

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey! Poti sa-ti iei papagal, hamster, porcusor de Guineea, broscuta tastoasa, iepuras, pesti, poate chiar un catelus mic la care nu ii cade parul: Chihuahua, Bichon, Yorkshire Terrier. happy sper ca te-am ajutat si succes:**

| Floricica23 a răspuns:

Buna Roxana.iti poti lua :papagal, hamster, porcusor de guineea, broscuta testoasa si daca ai vrea iti mai poti lua si un iepuras mic. Pupici!