| marioneta1991 a întrebat:

Daca stau la bloc ce animal mi-as putea cumpara? fundita!:*

Răspuns Câştigător
| sLowSpawN a răspuns:

1.Caine pichinez
2.Papagal (din ala am eu)
3. Porc de guinea
4.Broasca testoasa
Sper ca te-am ajutathappy

14 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Papagal! Ei doar canta, in plus le cureti cusca doar o data la o saptamana si le schimbi apa in fiecare zi. Ei nu fac mizerie! (doar sa le pui cusca pe un ziar pentru eventualele firimituri).

| geo89geo a răspuns (pentru Skylerx):

So crezi tu asa zici tu ca trebuie la vreo 2 zile sau zilnic si in plus dau si pe jos cand mananca

| love_1617 a răspuns:

Hamster,catel,pisica,hamster,broasca testoasa,pesti,sunt acdleasi ca la curte, nu vad o diferenta, doar ca la apartament nu ai curte dar pot trai si in camera ap.

| NuDauFunda a răspuns:

Papagal, canar, broasca testoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar il chinui tinand-ul intr-un apartament...

| kenNNzorFTW a răspuns:

Papagal,hamster,caine de ala mic, pasari, pesti...etc... funda?

| Leonard08 a răspuns:

Un hamster, un porcusor de guineea, un papagal, un catel de talie mica, o pisica happy

| bendis92 a răspuns:

Mau! Pisica, cea mai comoda big grin

| Andrei20133 a răspuns:

Un caine de talie mica un perus (2, 3) iepure hamster pisica etc. de obicei animale de mica talie

| TraXe a răspuns:

Ai putea sa iti iei :
1.Papagal
2.Hamster
3.Porcusor
Depinde.
Baftawinking

| onisea a răspuns:

Ai mai multe variante...depinde de ce animalute iti plac:P
Pasari(perus,nimfa,amorezi,micul/marele alexander,zebra australiana,canar), rozatoare(chinchilla,hamster,hamster pitic, iepure pitic, porcusor de guineea), caini( http://www.animale.ro/caini ), pisici( http://www.animale.ro/pisici )...acum depinde cat de mult vrei sa investeti(bani, timp, afectiune) in animalut.:D

| andraaaaaa a răspuns:

Hamster, papagal car cel mai smecher animal este pestele nu face absolut nimic

| Mandolina16 a răspuns:

Pui de rromlaughing

| justme344girl a răspuns:

Ceva care nu e galagios...gen porc de guineea