| anonim_4396 a întrebat:

Ce aparat foto pentru un semi-profesionist imi recomandati?

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ce buget ai? happy

| Irina a răspuns:

Cauta pe google "piata de fotografie", este un forum unde vei primi sfaturile de care ai nevoie. Explici exact ca fel de poze vrei sa faci, in ce fel de locatii (studio, exterior) etc. si iti spun exact ce ti se potriveste.

| xtina a răspuns:

Eu cred ca un Nikon... Aparatul asta foloseste proful meu de Ist. care e fotograf!

Mult Succes!happy

| Fazanu a răspuns:

Eu folosesc Fujifilm FinePix S700 si sunt multumit de ea...

| cheloo74 a răspuns:

Nikon. Daca erai semiprofesionist stiai deja ce ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In jur de 1. 000 de lei planuiesc sa dau pentru un aparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine zis, daca erai semiprofesionist stiai deja ce aparat iti trebuie. Cu 1000 de lei nici macar nu te apropii de ceva ce se poate numi "aparat foto", in adevaratul sens al cuvantului.