| Bianca26bb a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un aparat foto. Ce imi recomandati?(nu trebuie neaparat sa fie profesionist)

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Daca dispui de mai multi banuti iti recomand unul semiprofesionist : http://www.compari.ro/aparate-foto-c40/canon-powershot-s5-is-p241394.html
Dar si cateva mai ieftine:-http://www.compari.ro/......28336.html
-http://www.compari.ro/......25073.html
-

10 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Ieftin sau scump, profesionist sau neprofesionist, canon sa fie.

| Brigitta a răspuns:

Eu am samsung, sunt ffff multumitabig grin

| BluePuff_3062 a răspuns:

Sony si Panasonic cred ca sunt bune, Biank.

| baba a răspuns:

Păi îţi pot recomanda multe. Spune-mi care e bugetul pe care vrei să-l investeşti, ce fel de poze vrei să faci şi dacă eşti dispusă să cumperi şi aduse din state (adică fără garanţie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Panasonic DMC-TZ 2 cu 6Mp si cu zoomul optic 10. E foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei profi asta inseamna ca nu prea te pricepi. deci unul care se " manevreaza " usor.sa il pui pe automat. Konika minolta z3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de buget, compact sau dslr!? Sunt multi factori ce determina achizitia unui ap. foto.rezolutia, zoom ul optic, marca si modelul, etc.

| tukhey23 a răspuns:

Poi, nu stiu... care e mai ieftin laughing

| me_6767 a răspuns:

Ben-Q sunt foarte bune si ieftine. acum depinde de ce vrei tu

| petrovici2002 a răspuns:

Depinde pentru. cel folosesti, pentru.concediu sau pentru. a deveni un profesionist. Daca vrei pentru co ncediu exista aparate bune dar trebuie sa ti cont de memoria lui si de zoom. Intre250 si 500 lei exista ap. bune un Cannon ar fi potrivit.