| ItachiUchiha a întrebat:

Ce caine credeti ca mi se potriveste? Am ochii caprui, joc baschet, sunt destul de inalta, am 34kg, joc fotbal si sunt fata.

Răspuns Câştigător
| 13524 a răspuns:

Dupa mine ar merge un caine de telie mare cum ar fi : ciobanesc german, ciobanesc mioricti, ciobanesc carpatin, labrador, dobreman, dog german. Eu iti spun ca dintre cele din lista s-ar potrivi cel carpatin;) uite niste poze cam cat de mare este un carpatin https://www.google.ro/......ps?/search

8 răspunsuri:
| angelBlack00 a răspuns:

Un husky sau un ciobanesc german

Răspuns utilizator avertizat
| ItachiUchiha explică:

Am deja un labrador.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Husky,ciobanesc mioritic

| LolaLollita a răspuns:

Iti poti lua orice caine iti place, nu trebuie sa va asortati.

Răspuns utilizator avertizat
| 13524 a răspuns:

Dupa mine ar merge un caine de telie mare cum ar fi : ciobanesc german, ciobanesc mioritic, ciobanesc carpatin, labrador, dobreman, dog german. Eu iti spun ca dintre cele din lista s-ar potrivi cel carpatin;) uite niste poze cam cat de mare este un carpatin https://www.google.ro/......ps?/search

| 13524 a răspuns (pentru 13524):

Scuze ca am pus raspunsul de 2 ori