| ღMyrunaღ a întrebat:

Ce catel imi recomandati pentru bloc, funda :* happy big grin

19 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Ceva mik

| SandraMikyZu a răspuns:

Yorkshire terrier Toy...sunt super draguti, isteti si foarte atasati de stapan, sunt micuti si nu tolereaza frigul

| felicia1998 a răspuns:

Labrador, yorcshire terrier sau cel mai bine cred ca e cairn terrier nu cresc prea marii nu sunt agresivi sunt usor adaptabili si nu au nevoie de mult spatiu pentru miscare

| Jolley a răspuns:

Eu ti-as zice chihuahua sau bichon frise, pentru. ca nu naparlesc si necesita foarte putina ingrijire.

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru Jolley):

Bichonul nu necesita multa ingrijire?!? hai taci ca nu sti ce vorbest!winking

| ღMyrunaღ explică:

Eu vreau un catel micut nu imens.

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru ღMyrunaღ):

Ia-ti un labrador! nu soareci cu par!

| ღMyrunaღ explică:

Toti catelusi care mi ati recomandat sunt foarte draguti, va rog sa dati cu voturi acum. :*

| Biu a răspuns:

Bichon, si eu am o bichonita, si se potriveste foarte bine cu viata de apartament, iti recomand cu incredere:*

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Bichon, labrador, pudel, pitbull...de astia...eu ti-as recomanda Labradorul!

| wintermee11 a răspuns:

Niciunul.In opinia mea, cainii nu se tin la bloc.Numai bine.

| Punk57 a răspuns:

Biegel este cel mai frumos caine de pe planeta eu il am si este si destepthappyil iubesc dar costa destul

| BlondyeStefy a răspuns:

Un catel mic care nu necesita multa incrijirehappy

| ღMyrunaღ explică (pentru BlondyeStefy):

Pai... asta am zis si eu, fata buna!

| BlondyeStefy a răspuns (pentru ღMyrunaღ):

Bichon

| grsone a răspuns:

Bulldog englez/francezbig grin

| vixter2001 a răspuns:

Un westie http://www.google.ro/......http?/ 2, or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=d2efd3
dupa mine cel mai potrivit mi se pare westei la bloc eu am un golden retriver, dar e mare pentru bloc.pls da-mi funda.

| alex9101 a răspuns:

Un pudel sau un beagle. Ceva mic pentru bloc.