| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un catel, pe care sa-l tin in camera. Ce-mi recomandati? Funda pentru cel mai dulce catel

Răspuns Câştigător
| MaimoSH a răspuns:

Eh,acum sincer câinii Akita sunt cei mai frumoși câini părerea mea.Am un pui de Akita Inu. Dacă nu cunoști această rasă caută pe google sau pe www.akitainu.ro.Nu poți să ții un câine în cameră.În apartament recomand bichon maltez.Am și unul dinăsta, are 2 ani, e destul de jucăus dar speriecos.:DFundă te rog?:D

8 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Mersi mult pentru fundă și succes în căutarea cățelului happy

| MaimoSH a răspuns:

Mersi mult pentru fundă! happy

| Vichtory a răspuns:

Poti alege unul dintre acestea, sunt dragutsi:
Yorkshire Terrier
Affenpinscher-ul
Terrier - ul Australian
Pomeranian
Bichon Frise
Cavalier King Charles...
Havanez
King Charles Spanie
Bichon Maltez
Pekinez
Pug
Papillon
Chihuahua
Shih tzu
Lhasa Apso
Bulldog-ul Francez...
Bichon Bolognese
Alaskan Klee Kai - un...
Komondor
Funda?

| Ciocoflencea a răspuns:

Bishon sau pichinez, dar bishonu e cam sump 300 eurolaughing

| RmpvSorana a răspuns:

Bichon havanezbig grin

| VanillaBubbles a răspuns:

Salut.iti recomand un yorschi terrier, ii mic, dulce si nu creste mare (de la labuta pana la urechi are 22-25 cm) insa nu stiu cam cat costa...sau un cooker spaniel, nu creste mare si ii foarte frumos sau poate vreo rasa de bichon cum ar fi bichon maltez sau bichon maltez regal, nici unul dintre ei nu creste mare si sunt foarte dulci si foarte pufosi...as mai avea o rasa si anume rasa shitzu, sun mici draguti si pufosi.
Iti spun sincer ca la nici una dintre rase nu le stiu pretul deci la asta nu te pot ajuta dar te poti uita pe google sau pe google imagini sa vazi catei care ti am scris, sa vezi daca sunt draguti. fundita?
Ser ca te-am ajutat.

| mihneabaciu a răspuns:

Tekel sarmos