| Andre a întrebat:

Ce animale imi recomandati la bloc?; x

Răspuns Câştigător
| ralukzyzy a răspuns:

Catel de talie mica(bishon) in fine dar conteaza ce animal iti doresti tu deoarece poate noi iti sugeram o pisica iar tie nu iti plac pisicile ma rog ai grija ce naimal iti alegi ca sa fi sigura ca nu te plictisesti de el.BAFTA!

14 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Papagal (usor de ingrijit) hamster(mic si pufos)iepuras pitic sau iepure(mai mare, mai pufos, mai afectuos), peste(usor de ingrijit dar nu ofera afectiunesad)

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pisică, căţel, peruş, porcuşor de guinea, peşti de agvariu, broască ţestoasă, hamster, o piatră laughing.

| Freky a răspuns:

Pesti, porcusori de guineea, pisici sau iepuridepinde de rasa.

| kiki_4668 a răspuns:

Papagal,hamster,pisica,caine,pesti.

| WithoutYou a răspuns:

Catel de talie mica.

| Adriana1019 a răspuns:

Papagal(orice fel),catel de talie mica(preferabil de rasa happy ),pisica,pestisor, hamster, porcusor de guineea...nume de catelusa:Misty,Iuba,Jessie,Sasha,Sara, Ivonne, Maya.Nume de pisica:Rusty,Miki, Bibi, Rikki.Nume de peste:Memo,Nero, Rolly, Rolls FUNDA?

| lorena283 a răspuns:

Un peste

| Madda a răspuns:

Hamster. pentru ca este ursor de intretinut.
Papagal happy

| KONSTANTIN a răspuns:

Gandacii de bucatariewinkinglaughing

am glumit cel mai bine ar fi ori un papagal ori un hamster doarece il tii in cusca si nu ocupa spatiu si ii usor de hranitwinking
acum fundita

| OKxGIRLx a răspuns:

Un peste de acvariu, un hamster, un papagal, o broasca testoasa sau un caine mic.

| lusy4 a răspuns:

Pisica

| Mateitza18 a răspuns:

Dupa parerea mea un caine nu trebuie crescut la bloc, eu unu prefer pesti sau perusi. Pesti sunt cei mai accesibili din pct. meu de vedere si este un hobby frumos!

| NikoZx a răspuns:

In primul rand sa ai un animal care sa-ti placa si tie big grin. Daca iti doresti un caine, este prietenos si foarte jucaus, dar trebuie sa alegi unul de talie mai mica. Pisici, hamsteri etc.

| Mariia_5214 a răspuns:

Iepuras de acela pitic e cel mai potrivit pentru ca nu face multa mizerie si e cumintebig grin