| dede_8838 a întrebat:

Ce credeti ca ii face pe baieti sa regrete ca s-au despartit de fosta?

Răspuns Câştigător
| CRISTINA9090 a răspuns:

Pai depinde poate dupa ce se despartestee de ea inca o mai place si il atrage ceva la ea si isi doreste sa mai fie cu ea ...depinde sau poate isi da seama ca o facut o gresiala si isi da seama ca o gresit si o iubeste mult si regreta fundita?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Motive sunt foarte multe. Iti spun din punctul meu de vedere cateva :

1. A fost prima iubire.

2. A fost prima iubire care a contat.

3. Faptul ca fata a avut initiativa si a stiut sa scoata pe parcurusul relatiei de la el tot ce avea mai bun de oferit. Avand in vedere ca nu orice fata poate face asta.

4. Desi relatia mergea de minune totul era o prefacatorie, sinceritatea si comunicarea erau doar o masca ce au ascuns un suflet putred.

Cel mai mare regret in ochii mei este atunci cand iubesti si esti iubit si totusi nu e de ajuns. Atunci cand placi persoana respectiva, vezi ca are multe calitati dar iti doresti mai mult de la o relatie. In aceasta situatie persoana respectiva ramane intiparita in minte toata viata. Uneori relatia este reluata dupa ceva ani de pauza, cu sanse destul de mari de reusita avand in vedere ca despartirea a avut loc amiabil.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! singuratate, lipsa de sex laughingsi multe alte lucruri pe care noi fetele nu le stim

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Cred ca regreta ca s-au despartit atunci cand o vede pe fosta cu altu

| *swper* a răspuns:

Nu mai gaseste o fata mai frumoasa ca fosta laughing

| clauu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o lasi mai usor cu baietii, o sa ai de suferit iti zic eu.

| Marcelino a răspuns:

Probabil sa o vada pe fosta cu alt tip imediat dupa despartire si sa para nepasatoare.

| Făgăraş a răspuns:

La aceasta intrebare sunt foarte multe raspunsuri ce tin de conceptia fiecaruia despre valoarea relatie si implicit a persoanei de langa el! Parerea mea este ca regretul vine din pierderea acelei linisti si implinire sufleteasca pe care o oferea aceea fata! Nu cred ca este vorba despre ceva fizic, ca doar fete full options la corp sunt destule si scumpe pentru cei cu bani si de criza pentru poporul de rand!

| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai pot fi mai multe motive... unul din ele este ca uneori, dp ce s-au despartit de o fata ( intr-un acces de furie sau ceva de genu ), realizeaza ca de fapt o placeau ff mult pe fata respectiva si atunci regreta ce au facut... sau poate dintr-o cearta in care el crede ca a fost vina ei, iar dp despartirea realizeaza ca el gresise, dar nu mai poate intoarce timpul inapoi ca sa repare greseala.

sau poate ca fata era ff speciala pentru el si s-au despartit dintr-un motiv banal, iar apoi isi da seama ce prost a fost.

nu stiu. sunt multe motive, dar pe cele mai multe le stiu doar baietii in cauza.

fundita?batting eyelashes

| anonul a răspuns:

Sa o vada pe aia cum numai poate de fericire fara elwinking

| Casandra a răspuns:

Pai eu ca sa-i fac sa regrete as face asa:eu sunt o fata naturala adica nu ma machiez atuci eu mas machia mas face frumoasa ca atunci sai para rau...asta e prima varuanta. A doua varianta nu as mai vorbi cu el niciodata ca si cum nu ar exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca
1actuala nu-i mai place
2 vrea sa-i dea o lectie daca in trecut fosta a fost cea care l-a parasit
3 o iubeste:X:X
un vot plz :*http://www.youtube.com/watch?v=CvXwtTW0Irc&feature=fvst

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noptile frumoase in compania fostei iubite.
Tandretea fostei.
Zielele cand impartasea acelasi sentimente.