| Petraru_Ecaterina_1990 a întrebat:

Ce credeti de rasa Labrador Auriu( Golden Retrevier)? Am asa o catelusahappy

11 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Labrador nu e acelasi cu golden retriever. Si catelul e catel, toti sunt frumosi, inteligenti si iubitori si isi apara teritoriul si stapanul.

| Petraru_Ecaterina_1990 explică (pentru EvangelineLovin):

Labradorul nu acealasi cu Goldenul Retreveir...dar Labradorul AURIU e acelasi!

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Petraru_Ecaterina_1990):

Daca era acelasi de ce ii spunea in 2 feluri diferite?

| elyssa20 a răspuns:

Sunt potriviti pentru familii, iubesc absolut toate animalele dar Labradori raman slabiciunea mea, iubirea mea cea mare. :*

| kenNNzorFTW a răspuns:

In primul rand, sunt frumosii si inteligenti, ii poti dresa foarte repede. Se ataseaza foarte mult de copii si foarte jucausii.

| AnabelleKr a răspuns:

Pai, din cate stiu sunt o rasa de caini mari, crescuta drept caine aportor. Mie imi plac foarte mult, dar am ales un beagle.

| vrabiuta a răspuns:

Ce varsta are catelusa

| Petraru_Ecaterina_1990 explică:

Da...am observat. Daca are cineva nevoie de sfaturi, poate sa ma intrebe!

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Asi fi spus sa-ti iei un yorkie :mic.un singur strat de par, ieftin, ingrijire usoara.

| Petraru_Ecaterina_1990 explică (pentru alinutaalinuta1999):

Asta-i parerea ta...dar sa vezi ca Rosy a mea ma sustine!

| Korban a răspuns:

Un caine cu mofturi as putea spune. Foarte scump, dar care merita dupa parerea mea. Un caine linistit, de familie, cu un care sheet nu tocmai exagerat