| leeya a întrebat:

Ce echipe de fotbal are Craiova? E Universitatea Craiova (cea veche a lui Mititelu), si care mai este? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot Universitatea Craiova dar probabil mai are vreun nume ceva ca sa nu fie identica cu cealalta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e "U" Craiova a lu' Mititelu care a fost reinfiintata anul' asta si echipa facuta de primarul Olguta tot anul' asta.

| leeya explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum se numeste aia a Olgutei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru leeya):

Tot Universitatea Craiova dar probabil mai are vreun nume ceva ca sa nu fie identica cu cealalta.