| VesnicRatacitore a întrebat:

Ce desene vechi, stiti, precum zambetul lui sharau, spioanele. funda

Răspuns Câştigător
| AnaSerena a răspuns:

Bibi si Tina, Tinerii Titani, Willy Fog, Ed ed si Edi, Casa Foster...

| VesnicRatacitore explică (pentru AnaSerena):

Mersi. sunt pentru verisoara mea. trebuie sa-i gasesc o ocupatie

10 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

-Rollie Polie Olie
-Clifford
-Cei cu Andy
-Viata cu Louie
-Wunschpunsch
-Dosarele seccrete ale cainilor detectivi
-Bobby's world
-Inspector gadget
-Jack piratul cel teribil
-Evil con carne
-Walter melon
-Marsupilami
-Copii de la 402
-Robo gandacelul
-Willy fog

| SlenderMan299 a răspuns (pentru Furculingură):

Ce-i cu Andy ma nu cei cu Louie Viata cu Louie poate

| Furculingură a răspuns (pentru SlenderMan299):

Aşa e. Mă grăbeam.

| VesnicRatacitore explică (pentru SlenderMan299):

Altele nu mai stii

| baterie777 a răspuns:

Cel mai tare era "Ce-i cu Andy?"
Erau super si "Viata cu Louie", "Copii de la 402", "Ed, Edd si Eddy", "Povestiri din cripta" sau "Simsala Grimm"

| deea1990 a răspuns:

Scooby Doo,Tom si Jerry,Didi si Dexter,Jemenii Cramp, Edd, Edd si Eddi(se scrie altfel), Trafsformers?, Ben 10?,Cei cu Andi,Mai era unu cu un tip musculos,cu o bluza neagra,par blond,ochelari care se dadea la fete si primea mereu palme,Fin si Jake, Pokemon, Fetitele Powerpuff, Insula dramei totale, Actiune Drama Totala si cam atat stiu big grin

| Deliadelias a răspuns (pentru deea1990):

Johnny Bravo* "Tipul musculos de care zici :))" :)
sunt altele mult mai vechi din cate stiu "Insula dramei totale" =)), Serios? astea daca au aparut acuma noi 2010-2011 :)
VesnicRatacitore uite aici un site cu desene vechi, ai o lista in stanga cu toate:

http://desene-vechi.blogspot.ro/p/desene-in-romana.html. hihi :* sper ca te.am ajutat

| Mary8 a răspuns:

-Copii de la 402, Curaj cainele fricos, Tom si Jerry, Scooby Doo, Ed Edd si Eddy, Johnny Bravo astea sunt preferate mele, depinde de tine?

| AnaSerena a răspuns:

Super tare!