| мιcнєℓℓє a întrebat:

Mai sunt desene din alea vechi..cum ar fi Spioanele... Daca da, la ce ora si cand? Fundita pentru cele mai multe!happy

Răspuns Câştigător
| SoMesAy a răspuns:

Spioanele sunt dimineata pe disney channel dar doar in cursul saptamani nu si in week-end la ora 07:45 si h20in fiecare seara la ora 00:00 iar hannah montana la ora 23 noapte sau 23:30 min. sper ca ti-am fost de ajutor

6 răspunsuri:
| unnumesecret a răspuns:

H20 de la 00:00 in fiecare seara pe disney doar asta mai e

| Făraş a răspuns:

Spioanele sunt dimineata si h2o e seara la 12winking fundita :*?

| miamia1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results aici ai spioanele, te poti uita la ele cand poftesti:)

| miamia1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results aici ai curaj cainele cel fricos:))

| miamia1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results tom si jerry, clasicele;))
http://www.youtube.com/......p?/results H2O in romana:)
http://www.youtube.com/......p?/results scooby doo in romana
Mai ai vreo nostalgie?:))
Ti-as fi trimis toate de-odata, dar ma freaca robotelul:)); ma atentiona ca am prea multe puncte:)

| AnaBalan a răspuns:

H2o este la 00:00 in fiecare noapte, spioanele erau acum cateva zile pe la 10:00, 12:00. Altele nu prea mai sunt mai frumoase. Fundita?