| JetixFoxKids a întrebat:

Voi stiti ca baga spioanele pe disney dimineata la 6 50 poate asa incet o sa bage desene vechi? voi ce parare aveti

5 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Nu ma uit din pacate ca la ora aia e prietenul meu acasa si nu ma lasa sa ma mai uit la desene.Pai foarte bine fac, sa bage toate desenele mai vechi, dar frumoase cu care am crescut...

| corinusdeplus a răspuns:

Ma uit si eu acum la ele.Au inceput la 9 si 10 min.applause

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au difuzat spioanele pentru ca este cel mai vizionat desen animat (sau era)

| Byaa99 a răspuns:

Nu baga doar dimineata. Au fost si azi *duminica* dupa amiaza pe la 1 si cv.

| sasu12 a răspuns:

Da sa stita ca incepe si de la 23:10 in cursul saptamanii de scoala