| AllanClare a întrebat:

Ce desene vechi stiti?

Răspuns Câştigător
| vanilla80 a răspuns:

Momentan nu e programat, se vehiculeaza doar :) si multi zic, http://www.imdb.com/title/tt0278238/ parca deja va incepe

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Tom şi jerry
copiii de la 402
confruntarea xiaolin
ed, edd şi eddy
laboratorul lui dexter
nevăstuica şi babuinul
clanul nebunaticilor
Casa Foster pentru prieteni imaginari
power rangers

| Adbbmsh a răspuns:

Ohoo, desenele copilariei.
Strumfii, Captain Planet, Flinstone, Mihaela si Azorel, Sinbad Marinarul... si cate altele dar nu mi aduc aminte.

| Miss25JK a răspuns:

Tom si jerry, flinstones, scooby doo, pisicile aristocrate, alvin si veveritele

| vanilla80 a răspuns:

Samurai JACK, dam! și o să scoată episoade noi, sper să fie la fel.

| AllanClare explică (pentru vanilla80):

Cand?

| vanilla80 a răspuns (pentru AllanClare):

Momentan nu e programat, se vehiculeaza doar :) si multi zic, http://www.imdb.com/title/tt0278238/ parca deja va incepe