| Marian_Giany_1992 a întrebat:

Ce este mai potrivit pentru apartament, un husky sau un ciobanesc german?

Răspuns Câştigător
| Denudeny a răspuns:

Cainii Husky au genele foarte apropiate de ale lupilor, fiind cu precadere ca uneori pot devenii agresivi si sunt foarte, foarte activi. Eu ti-as sugera a doua varianta, desii ar fi mai bine sa iti iei un catel mai micut...De exemplu, eu am un pekinez. Succes in alegerea cainelui potrivit! happy

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Mai bine ceva mai mic pentru apartament. Totusi un ciobanesc.

| ANDA135 a răspuns:

Un ciobanesc german

| bitzuuu a răspuns:

Salut! cred ca un ciobanesc happy

| plictisitpetpu a răspuns:

Ambele rase lasa foarte mult par. succes la periat