| dadablackcat a întrebat:

Ce ii faci unui catelus de nici 2 luni sa nu te mai muste pe tine prin casa? una e sa se joace si alta e sa-si bage coltii.si pe afara daca vrea cineva sa se joace cu el se bucura de nu mai poate.

4 răspunsuri:
| dadablackcat explică:

Pai da dar.are destul spatiu.ca s plimba pe unde vrea.si nu stiu cum sa-l fac sa mearga in lesa

| dadablackcat explică:

De 2 saptamani ma chinui...si musca rau.are niste dinti la 2 luni cum au altii la 4 straight face dar e prea nebun. daca tipi la el sau ii dai cu ziaru'asa.mai rau face. te latra si te musca mai rau

| KillerNrOne a răspuns:

Hai ma cat de tare te poate musca un caine de 2 luni sa fim seriosi? trebuie sa ridici tonul si sa-i spui NU(asta nu inseamna ca trebuie sa tipi)Trebuie sa fii calm rabdator si va da roade cam in 3-4 zile ai sa vezi

| BubulinaaaMaah a răspuns:

Poi...in casa din cauza spatiului mic el se simte ca si cum ar fi inchis
In schimb afara el este in largul lui si se bucura.
Incearca sa il duci cat mai mult pe afara si asa o sa se simta mai bine.