| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Ce inseama un câine pentru voi?
Pentru mine înseamnă totul.Va intreb din curiozitate. Vreau sa fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| Andragifi a răspuns:

Eu iubesc cainii. Ei ne iubesc si ne fac sa zimbim si ne simtim mai bine in preajma lor. Eu iubesc toate animalele. Unii oameni zic ca nu au sentimente dar nu e adevarat.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac mult cainii. Mai mult decat pisicile. De obicei zambesc cand ii vad pe strada, mai putin cand vor sa guste din mine sau altcineva.
Am un Husky acasa si tin la el. Dar totusi inca nu stiu ce inseamna sa ai aceea relatie speciala cu un caine. Pentru ca nu e al meu. El recunoaste de stapan pe oricine din familie. Eu vreau sa am o legatura aparte. Un caine doar al meu pe care sa il hranesc si ingrijesc doar eu. Care sa ma stie doar pe mine de stapan.

| J0B0MAT a răspuns:

E ca un copilas pentru mine.Cineva pe care iubesc si care ma iubeste neconditionat, cineva de care sa am grija si care ma face sa zambesc si sa uit de toate grijile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii ce mai sunt daca un caine reprezinta "totul" pentru tine?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare dreptate ai man

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ar putea insemna un animal daca daca am concura direct mar manca? suntem animale si noi ca ele nu vad de ce as iubi un caine /pisica, mai bine i dau o paine la un copil din africa macar e naibi din specia mea nu e vechiul nostru inamic lupul, e aberant sa spui totul, totul poti fi doar tu, nimic nu poate fi totul

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Mmm. "cand vom invata sa fim caini atunci fom fii oameni"
happy Fiecare cu parerea lui happy "Cainii sunt mai umani decat noi, oamenii"