| HikariAi a întrebat:

Hey! Am si eu o curiozitate, si va rog sa fiti sinceri cu mine. Voi ati avut parte de intamplari ciudate? adica: sa aveti un deja vu, sau sa vedeti ceva ciudat, o fiinta pe care tu sa o vezi si altii nu, etc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nicolletaaa a răspuns:

O singura datastraight face...
Si ma crede-au nebuna, si nu am mai vorbit de atunci despre problema asta.

| HikariAi explică (pentru Nicolletaaa):

Stiu cum e... Si eu am avut intamplari ciudate, dar mi-a spus cineva atunci cateva "chestii". Adica, intamplarile ciudate care ti se intampla, nu sunt nebunii cum le vad altii, sunt niste abilitati care le ai cand te nasti, si daca nu faci ceva in aceasta privinta, le pierzi. Asa ca stai linistita, nu esti nebuna.

| Nicolletaaa a răspuns (pentru HikariAi):

Eu normal nu asa ma consider...
Dar am vorbit cu prietenii mei...si cu famili si mi-au spus ca nu exista asa ceva si ca sunt nebuna...
Mersi mult de sfatbig grin

| Nicolletaaa a răspuns (pentru Nicolletaaa):

Pardib familia*

| Nicolletaaa a răspuns (pentru Nicolletaaa):

Pardib normal e un cuvant in alta limba (scuze)big grin

| HikariAi explică (pentru Nicolletaaa):

Exista, eu am avut multe intamplari, si familia mea crede in Dumnezeu foarte mult, dar intotdeauna m-au inteles, au vorbit si cu nasul meu care e preot si are functie mare, dar, nu a spus nici el ca e vorba de diavol sau ceva cum se intampla inainte cu unele persoane si sa fii nebun, nici atat, desi am fost atunci si la psiholog. Daca e sa vorbim din alt punct de vedere, unele persoane au evoluate o parte creierului si pot vedea anumite fiinte din alta dimensiune. Anyway, nu vreau sa vorbesc acum despre antichitate si multe lucruri in care putini cred si sa supar unele persoane care au cu totul o alta parere despre lumea care ne inconjoara. Ideea e, ca esti perfect normala, numai ca trebuie sa tii in tine ceea ce ai vazut.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loveanime059 a răspuns:

Senzatia de deja vu, am avut-o de foarte multe ori, si din cate stiu si prietenii mei au avut-o de multe ori, dar sa vad o fiinta si altii nu niciodatalaughing)

| GeorgianaEuu a răspuns:

Am avut senzatii de deja vu de multe ori.Alte intamplari ciudate...acum cateva luni simteam un parfum de baiat iar prietenele mele spuneau ca mi se pare.

| Tiaa a răspuns:

Nulaughing