| Kry_9749 a întrebat:

Ce nume de hamsteri stiti, ca n-am nikio idee, cele mai bune nume : dau funsitza laughing big grinbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Bilă... laughing (asa se numeste hamsterul unei prietene)

19 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Miky
Somnorici
Hapciu
Sanatatehee hee!

| basexcu a răspuns:

Boc :p

| VodkaCoca a răspuns:

Eu am avut 3, nu toti odata pe rand laughing :
1. Scriciolo
2. Bibi
3. Walker (ca era grasut, fugea toata noaptea pe rotita aia, si il vedeam mereu cum se plimba ca o maimuta agatat pe sus laughing, avea multa energie ala laughing )

| HeeYeon a răspuns:

Lola, Bubu, Kikiutza, Tzutzi, Bolfosel, Mitzu, Rontzi.Atat am avut eu laughing

| Fifylici a răspuns:

Riki, Roky

| iulka a răspuns:

Mancaciosul, Rontaila, Adormila, Negriciosul, Blondutul, Dalmatianul si lista poate continua...de exemplu uita-te la hamsterul tau si gandeste-te ce cuvant iti vine in minte in momentul ala...ala poate sai fie nume asa am facut si eu cu soricelul meubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misu, Rontzi, Ciuci, Jerry happy, Blanosul laughing, Shumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fufu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuchi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laky chuchu mimi botosel(lasati-ma ca nu ma' atata stiu!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie`mi plaCe Ruffy, asa o sa-i pun hamsterului meu:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciuf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e fata - Kyky, daca e baiat - Bily

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syssy, Missy, Rozz, Prinkie(se citeste Prinki) sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gymy
sau kronkanel

| Inger si Demon a răspuns:

Pe hamsterul meu l-a chemat Jack dar pana ce am aflat ca este fetita si m-am impotmolit si eu la ce nume sa ii punhee hee

| Roxanne_7597 a răspuns:

-Lucky- e cel mai potrivit big grin :X:X

| Roxanne_7597 a răspuns:

Lucky :X