| GenesisXD a întrebat:

Hei, mai sunt cam 3 saptamani din vacanta, ziceti-mi 3-4lucruri pe care ati dori sa le faceti in acest timphappy

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Vreau sa termin toate cartile care le am de citit pentru vacanta, sa fac jogging si sa ma distrez cu prietenii

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai am de terminat o carte si de citit inca una.Sa ascult o gramada de muzica, sa termin niste seriale, sa ies cu niste prieteni, sa gatesc anumite chestii, sa ma culc tarziu cat mai pot+trezire spre mijlocul zilei. laughing Cam asta! Aaaa daaaa +stat pe net cat mai poooot.

| Kay1 a răspuns:

Sa ma plimb ci bicicleta, sa vad filmele pe care doresc sa le vad si statu pana tarziu pe afara.