| No_4785 a întrebat:

Ce parere aveti de rasa de caine golden >retiver? sory categoria

Răspuns Câştigător
| deutza16 a răspuns:

Ei bine daca tot ai pus intrebarea asta iti voi spune ce parere am o vecina are un golden retiver e adevarat sta la bloc dar nu o deranjeaza, cand era mic la dresta ea insusi si acum este mare si foarte cuminte cand ploua afara si vine de la plimbare se opreste in pragul usi si asteapta sa fie sters cu prosopelul lui pe labute o ajuta la bagaje si se joaca cam cu orcine vine in vizita ( si in plus se intelege foarte bine cu pisica din casa ) sper ca t-eam ajutat
cu raspunsul meu

3 răspunsuri:
| Baky a răspuns:

Este un caine foarte destept si inteligent mai ales dacas te ocupi de le. este foarte jucus si ii plac copii.este bun pentru familiile care au copii si care nu au avut pana acum animale. pentru. mine e cel mai bun caine! am si eu unul si il iubesc mult, mult! :X:X:X

| TitiDrLove a răspuns:

Cred ca e mai destept ca tine. El sigur nu ar pune intrebarea la categoria astawinking

| Darkness150 a răspuns:

Este o rasa de caine foarte inteligenta si jucausa ii plac copii si spatile deschise.