| adelinna21 a întrebat:

Ce parere aveti despre mancare iscata friskies, tinand cont ca este din gama purina?

5 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Eu am o parere foarte proasta despre Friskies.De la aceasta mancare catelusa mea a facut o alergie si de atunci ii dau numai mancare superpremium.Incearca sa ii dai Pro plan care este tot de la Purina, este superpremium si destul de ieftina dupa parerea mea.

| yynuta a răspuns:

Buna eu sunt multumita, mai ales ca, catelul meu o mananca fiind foarte pretentios. si ii merge chiar bine nu are probleme de la ea

| adelinna21 explică (pentru yynuta):

Ce rasa este catelul tau?

| yynuta a răspuns (pentru adelinna21):

Shih tzu

| yasmin1407 a răspuns:

E mancare fast food, mai bine incerci royal canin, iams