| quake a întrebat:

Ce parere aveti despre pitbul cum se comporta vreau raspunsuri de la cine are in general.

4 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Inteligent,puternic,curajos,se poate bate cu alti caini,este loial, un caine de paza vigilent si un caine de companie uimitor, bafta!

| Edvin_4034 a răspuns:

Poi frate sa incepem cu inceputul eu am asa un caine si sa fiu sincer mi se pare un caine frumos si la aspect, dar si la comportament. Daca il cresti cum trebuie o sa ai un prieten foarte bun langa tine...Trebuie sa il scoti de mic sa il plimbi pentru a nu ataca oameni cand va creste si iti eu zigur stie cand trebuie sa isi apere stapanul... Funda?

| PetreConstanta a răspuns:

Este un caine urat

| Cristiana2011 a răspuns:

Maii` de comportat cred ca se comporta bine love struck. De aratat arata bine numai ca pacat ca e chel sad! Restu e un baiat okei. love struck. Parerea mea. Pupici love struck