| BlurrY a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti cu cercei in ureche?
Vreau cat mai multe raspunsuri

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Swallow a răspuns:

Depinde! Poate sa aiba si un milion de cercei si nu stiu cite patratele pe abdomen,dar daca la fata si caracter e vai si-amar,atunci cercelul n-are sens caci oricum nu`mi va placea de el.Dar ca sa fiu sincera imi placa baietii fara cercei ~cerceii ii poarte fetele) ca si cu parul lung happy imi place ca baietii sa fie naturali, fara chestii de`astea, si da ~imi place sa fie ingrijit si sa-i pese la cum arata~dar insa sa nu intreaca masura :* Bye`

| Yummi a răspuns:

Anumiti baieti cu cercei sunt ok, dar cand vad un cioroi nu imi cade bine la stomacbig grin

| KarynaBettley a răspuns:

Unulora le sta bine chiar de exemplu la macio! dar la unii nu de exemplu sunt unii care isi pun niste roti in ureschi asta nu e cool deloc

| haruharu a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat. Daca e cocalar si are cercei cu diamante atunci e nasol...