| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti?

http://www.youtube.com/watch?v=GAaH_HlUD68&feature=playe r_embedded#!

Pisica a fost calcata de o masina si a murit! Iar motanul ce incearca sa faca?
ritualul de imperechere sau sa o salveze?

Cred ca motanul isi putea da seama ca e moarta [macar atat sa gandeasca si el chiar daca nu are gandire:))]! Si o apasa pe burta, apoi chiar se aseaza langa ea si asteapta cu ochii inchisi, deci cred ca in niciun caz nu vrea sa se imperecheze?
Voi ce parere aveti?
Videoclipul l-am gasit aici: [uitati-va si la comentarii]

http://fulgerica.com/2010/05/11/si-pisicile-sunt-oameni/

14 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Si-a dat seama ca a murit. Animalele simt multewinking

| wolder a răspuns (pentru thegreatgatsby):

Asta ziceam si eubig grin!

| BluX a răspuns:

E clar ca vrea sa o aduca la viataaaa straight face

| Zendayya a răspuns:

Saracu motan... ce rai sunt unii ca numai la prostii se gandesc! daca ei si-ar vedea partenera moarta nu ar incerca sa o resusciteze sau chestii in genu? pe mine una m-a impresionat dar asta poate si din cauza cantecului. parerea mea.

| wolder a răspuns (pentru Zendayya):

Da, si pe mine m-a impresionat si chiar cred ca matzele simt!big grin
Si poate sa fie si din cauza cantecului fiindca este lent si iti da o senzatie de tristetesad!
crying

| Zendayya a răspuns (pentru wolder):

Se pare ca tot noi doua ajungem sa ne raspundem una alteia...laughing

| wolder a răspuns (pentru Zendayya):

Dupa cum vezi...mm Dalaughing

| Zendayya a răspuns (pentru wolder):

Daca tot vorbim, nu imi dai mie funda please?

| wolder a răspuns (pentru Zendayya):

Nu dau funda doar pentru ca am vorbit cu tine 2 cuvinte! Dau funda daca meriti! Corect? Stai sa vad ce raspunsuri mai primesc! daca mai primesc altele mai inteligente ca al tau atunci nu-ti voi da funda!
Oricum nu dau funda celui care cere si am vazut ca e genul tau sa zici la sfarsit `funda?`!
fara suparare dar cine cere funda nu primestebig grin!
si vad ca esti cam disperata dupa funde scuze de expresie!
ce e asa uimitor sa ai multe funde te ajuta la ceva?oh go on

| Zendayya a răspuns (pentru wolder):

Nu sunt sunt "disperata" cum zici tu.nu trebuie sa fii rautacioasa! eu sunt noua pe acest site, sunt aici de 3 luni si nu am raspuns decat la aprox 50 de intrebari. din cate am vazut la profilul tau tu ai adunat foarte multe funde intr-un timp scurt. asta incerc sa fac si eu doar ca nu imi prea iese de fiecare data. nu vreau sa ma cert cu tine. te apreciez ca ajuti oamenii(dovada fiind faptul ca ai multe funde) si de aceea vreau sa strang si eu cat mai multe. nu vreau sa ma crezi disperata. acum doar ma acomodez. sper ca nu te-ai suparat pe mine...

| wolder a răspuns (pentru Zendayya):

Nu m-am suparat, dar ma streseaza lumea care cere funde atat! Eu vreau sa ajut si atatstraight face
Eee vreau sa fiu ajutatahee hee! Scuze ca te-am jignit oricumbig grin!

| Zendayya a răspuns:

Nu sunt sunt "disperata" cum zici tu.nu trebuie sa fii rautacioasa! eu sunt noua pe acest site, sunt aici de 3 luni si nu am raspuns decat la aprox 50 de intrebari. din cate am vazut la profilul tau tu ai adunat foarte multe funde intr-un timp scurt. asta incerc sa fac si eu doar ca nu imi prea iese de fiecare data. nu vreau sa ma cert cu tine. te apreciez ca ajuti oamenii(dovada fiind faptul ca ai multe funde) si de aceea vreau sa strang si eu cat mai multe. nu vreau sa ma crezi disperata. acum doar ma acomodez. sper ca nu te-ai suparat pe mine.

| RudeGirl a răspuns (pentru Zendayya):

Aaooolleeuuu ce va tot certati?
certativa pe mess daca vreti

| wolder a răspuns (pentru RudeGirl):

Dar nu ne certambig grin