| bogdy_7709 a întrebat:

Ce rasa de caini aveti? cel mai rapid raspuns primeste >funda:

Răspuns Câştigător
| Ioana960 a răspuns:

Labrador, retrivier, b. frise, b. bolonese, b. maltese, chow -chow, b. havanese, samoyede, mastiff englez. Sunt o mare iubitoare de caini si am pus ceva vreme o intrebare pe TPU despre caini pentru ca as vrea sa imi mai cumpar unul, din 3 motive :
1. sa mai salvez o viata
2. sa mai cumpar o rasa noua
3. sa ajung la nr. 10

| AmericanStaffordshireTerrier a răspuns (pentru Ioana960):

1.adoptiicaini.ro
2.gasesti multe acolo
3.de ce ti o lista?
Fa-ti prieteni, daca nu ai timp de patrupezi

12 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Shih tzu,Bichon,Pekinese, lup si cateva corcituri, succes!

| Tourniquet a răspuns:

Metis de chihuahua cu pekinese. Seamana perfect cu un chihuahua. happy

| WeeD a răspuns:

"Pichinez...(corcitura) laughing"

| AndraCB a răspuns:

Husky siberian...6...

| Bloomi a răspuns:

Ciobanesc German, Brac German si o corcitura...laughing

| KottakFan a răspuns:

Cavalier king Charles Spaniel tricolor :X

| Maidanezul a răspuns:

Maidanez cel din poza au fost 4 frati si au ramas orfani mama lor eutanasiata de oameni rai si uite asa in cutia de tv cu tolicul pe fund 4 potai teleportati cu masina in sat la bunicul Cel din avatar a pozat prin batatura cei 3 toti la casele lor in rinduiala lor.Pe cel de la bunicul il cheama Dulus acum sunt Maidanez mare.Are locuinta lui nu il ninge nu il ploua 3 mese pe zi pentru lacomul lui bot, latra cind vrea doarme cind are chef seara dupa ce serveste masa este slobod prin curte ca mai vin la cioarda, alearga pisicile la vecini mai o nunta mai o cumetrie boierie. Cind ma duc la tara ma stie cam de la 4-5 km si face harmalaie in curte o sa zici de ce nu stiu Maidanez simtit dar aici vine partea frumoasa eu cind plec golesc toate oalele si iau tot ce este capatii de salam si un sacotei de piine. Bunicul in ograda are 3 ciini ca si lumea e rea toti 3 trag chiolhan si duc mincare si la cei trei frati ai lui care sunt la casa lor prin sat.Dau din cozi ca stergatorul de parbriz pe maxim.
Si nu vreau funda

| Captive a răspuns:

Ciobanesc German.Rasa pura:X:X:X
Il ador :X
Si mai am unul mai micut chow-chow :X
E asa de sweet si pufos:X.
Iubesc animalele...Dar cainii si pisicile le ador:X

| elysya a răspuns:

Husky, mama daca stii ce repede imi fuge te taraie pe jos daca il tii de lesa, da are ochi albastri ca mine, e simpatic rau

| Biologie a răspuns:

Ciobanesc

| JoK3rR98 a răspuns:

Lup