| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Ce rasa de papagal imi recomandati sa cumpar? Nu sunt pretentioasa de exemplu sa vorbeasca doamne nu am genu asta de pretentii vreau un papagal frumos colorat si vioihappy

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Oz ori la mine ori la magazin tot inchis va sta cel putin la mine ar avea ocazia sa mai zboare si prin casa in plus cu timpu poate am sa iau perche ca, sa nu fie singurhappyhappyhappy

| oz a răspuns:

Cum a spus Da Vinci...pasarile sunt "construite" pentru a zbura...nu stiu cat de fericit este un papagal inchis intr-o colivie... Daca mi-ar lega cineva picioarele, stiind ca le pot folosi, cred ca as inebuni... tu ce ai face?

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Perusii sunt scumpi :X