| CreepyCrow a întrebat:

Ce sa fac daca perusul meu se ineacasad? sta pe cutiuta de mamcare(e vb de ea), si numa dintr`o data o aud cum stranuta si isi zvarcoleste capu, se agita...sad ce as putea face in privinta asta? ii mai pun aia cu apa aproape de dansa...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimic din intrebare! Mai explicami odata! Se ineaca in mancare perusul? laughing

| CreepyCrow explică (pentru anonim_4396):

Se mai ineaca(virgula) cateodata, in timp ce mananca, dc e asa de greu de inteleslaughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CreepyCrow):

Pune-i mai putina mancare sau fii atent la el cand mananca si ai grija sa nu cada!

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Poate se ineaca din cauza mancarii, da-i alt fel de mancare.